Monter Profili Aluminiowych okien i drzwi

Ta oferta pracy jest nieaktualna.
Informacje na temat nieaktualnej oferty pracy

Obecnie dla jednego z naszych klientów w okolicy miejscowości Zwolle/Apeldoorn poszukujemy kandydata na stanowisko: MONTER PROFILI ALUMINIOWYCH OKIEN I DRZWI.

Opis stanowiska

Jako pracownik montażowy jesteś odpowiedzialny za montaż aluminiowych profili okien/futryn. Pracujesz w małym zespole na hali produkcyjnej.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako monter - mile widziana osoba z doświadczeniem na podobnym stanowisku,
  • Umiejetność samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym i pracy w zespole,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku (40 godzin),
  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym według CAO,
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
  • Opiekę koordynatora na miejscu