Zwolle, Nederland € 445 - € 475 Per week
Opis stanowiska

Jako ślusarz przy budowie przyczep będziesz odpowiedzialny za produkcję, obróbkę i montaż metalowych części i konstrukcji wykorzystywanych przy produkcji przyczep.

Obowiązki i odpowiedzialność:

Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych: Potrafisz czytać i interpretować rysunki techniczne, aby zrozumieć wymagane wymiary, specyfikacje i materiały.

Obróbka metali: Masz wiedzę na temat różnych technik obróbki metali, takich jak cięcie, spawanie, szlifowanie, gięcie i wiercenie.

Montowanie części: Jesteś w stanie zmontować metalowe części i konstrukcje zgodnie z zalecanymi praktykami i instrukcjami.

Kontrola jakości: Wykonujesz regularne kontrole jakości wyprodukowanych części i konstrukcji, aby upewnić się, że są one zgodne ze specyfikacją i wymaganymi standardami jakości.

Współpraca: Będziesz współpracować z innymi metalowcami, spawaczami, inżynierami i projektantami w celu zapewnienia wydajnej produkcji i osiągnięcia wyznaczonych celów.

Wymagania

  • komunikatywny angielski
  • prawo jazdy
  • doswiadczenie przy obróbce metalu
  • umiejetności techniczne

Oferujemy

  • Stawkę godzinową w wysokości 14.50€ brutto/godzina
  • Pełen etat (40 godzin tygodniowo)
  • Zakwaterowanie wraz z opłatami za energię i internet
  • Ubezpieczenie zdrowotne i bezpłatny dojazd do pracy
  • Pomoc w organizacji formalności związanych z pracą w Holandii

Dane osobowe

List motywacyjny

Dane kontaktowe

CV

Nie znalazłeś poszukiwanego wakatu?