Zwolle, Nederland € 13,27 - € 16 Per uur
Opis stanowiska

  • Praca na produkcji (pakowanie, stikerowanie, oklejanie i obsługa maszyn)
  • Praca jako magazynier/order picker (zbieranie zamówien, przygotowywanie towaru do wysyłki)

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako pracownik produkcji i/lub order picker
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku na długi okres czasu
  • Stawkę 13,27 - 16 euro brutto/godzinę
  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
  • Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
  • Pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo i ewentualnie dodatkowo płatne nadgodziny
  • Zakwaterowanie oraz podstawowe ubezpieczenie zdrowotne na terenie Holandii
  • Bezpłatne auta służbowe z kartami do tankowania na dojazdy do pracy
  • Opłacane dodatkowe składki emerytalne od pierwszetgo dnia pracy
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

Dane osobowe

List motywacyjny

Dane kontaktowe

CV

Nie znalazłeś poszukiwanego wakatu?