Apeldoorn, Nederland € 520 - € 570 Per week
Opis stanowiska

Będziesz pracować w bardzo przestronnym warsztacie z nowymi maszynami. W swojej pracy będziesz miał do dyspozycji suwnicę, co oczywiście znacznie ułatwi Ci pracę.

Czym będziesz się zajmować?
Jako operator wycinarki laserowej będziesz odpowiedzialny za proces cięcia laserowego.
Pracujesz z wycinarką laserową sterowaną CNC.
Otrzymasz rysunek roboczy z przygotowania pracy.
Dzięki temu otrzymasz numer roboczy, który wprowadzisz do systemu sterowania wycinarki laserowej.
W ten sposób prawidłowy plan cięcia i program są ładowane do maszyny.
Płyta, z której wycinane są elementy, otrzymuje unikalny numer.
Ponumerowana płyta jest pobierana z magazynu i ponownie sprawdzana przed umieszczeniem w wycinarce laserowej.
Oczywiście sprawdzasz gotowy produkt i starannie go wykańczasz. Następnie umieszcza się je na palecie, aby zabrać je do kolegów z magazynu, którzy przygotują produkt do wysyłki.

Wymagania

  • Język angielski na poziomie A2/B1
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie (laser, plazma)
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Tygodniowy system wypłat według CAO
  • Zakwaterowanie zgodne z normami  SNF (Stichting Normering Flexwonen),
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu

Dane osobowe

List motywacyjny

Dane kontaktowe

CV

Nie znalazłeś poszukiwanego wakatu?