Genemuiden, Nederland € 505 - € 550 Per week
Opis stanowiska

Na to stanowisko poszukujemy pracowników produkcyjnych do pracy przy przygotowywaniu rolek wykładzin i sztucznej trawy w różnych rozmiarach i kolorach do wysyłki. Praca odbywa się wewnątrz budynku, w dużym magazynie, a rolki muszą być przygotowywane do wysyłki na różne sposoby. Czasami luzem na palecie, a innym razem zwinięte w pudełku. Upewniasz się, że proces wokół maszyny do coupage przebiega sprawnie. Oczywiście pracujesz schludnie i skrupulatnie, dbając o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy.

Wymagania

  • Chęć wykonywania pracy fizycznej (dużo pracy stojącej)
  • Zdolność do dokładnej i bezpiecznej pracy
  • Koleżeńskość (praca zespołowa)
  • Samodzielne i odpowiedzialne podejście do pracy
  • Elastyczne podejście do pracy w nadgodzinach.
  • Znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego
  • Własne zakwaterowanie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (netto) i tygodniowy system wypłat ( w każdą środę)
  • Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (Stichting Normering Flexwonen)
  • Bezpłatny transport z adresu zamieszkania do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
  • Ubezpieczenie zdrowotne

Dane osobowe

List motywacyjny

Dane kontaktowe

CV

Nie znalazłeś poszukiwanego wakatu?