Zarządca lokacji

Ta oferta pracy jest nieaktualna.
Informacje na temat nieaktualnej oferty pracy
Opis stanowiska

Jako zarządca lokacji będziesz odpowiedzialny za utrzymanie lokali mieszkalnych w czystości, bezpieczeństwie i funkcjonalności. Zadbasz o porządek i czystość w i wokół tych lokacji, a w porozumieniu z przełożonym wykonasz drobne prace konserwacyjne. Sprawdzisz, czy lokale są bezpieczne, czyste i uporządkowane, a jeśli to konieczne, przygotujesz je dla nowych mieszkańców. Przy wyjeździe sprawdzasz, czy wszystko zostało zostawione w dobrym stanie. Dodatkowo pomagasz w realizacji polityki transportowej (samochody i rowery).

Jesteś także odpowiedzialny za porządek i czystość w magazynie (Interwel). Co tydzień pracujesz zgodnie z planem przygotowanym przez przełożonego, z uwzględnieniem twoich sugestii co do zadań do wykonania. Twoje obowiązki są bardzo zróżnicowane i wymagają elastyczności w planowaniu dnia. Twoja praca jest na pełen etat, średnio 40 godzin tygodniowo. Jako zarządca oczekuje się od ciebie elastycznego podejścia do pracy poza regularnymi godzinami.

Wymagania

  • Masz umiejętności techniczne i jesteś w stanie wykonywać naprawy i prace konserwacyjne.
  • Jesteś towarzyski i cierpliwy w kontaktach z mieszkańcami.
  • Jesteś elastyczny w planowaniu i realizacji zadań.
  • Bierzesz odpowiedzialność za planowanie czasu pracy.
  • Posiadasz ważne prawo jazdy kategorii B (przyczepa BE jest zaletą).
  • Mówisz dobrze po angielsku (lub niderlandzku).
  • Potrafisz pracować w sposób zorganizowany i schludny.

Oferujemy

Mieszkanie (za darmo) w apartamencie na miejscu z własną kuchnią, łazienką i sypialnią. Do realizacji zadań zapewniamy samochód/samochód dostawczy oraz telefon służbowy. Dodatkowo będzie wystarczająco dużo narzędzi i materiałów do wykonywania pracy technicznej. Wynagrodzenie początkowe zależy od wieku i doświadczenia.