Zwolle, Nederland € 525 - € 550 Per week
Opis stanowiska

Jako operator wycinarki laserowej będziesz wgrywał programy. Następnie dobierzesz odpowiednią grubość blachy i umieścisz ją na wycinarce laserowej. Wiesz, jakie czynności należy wykonać, aby móc wyciąć odpowiednie elementy. To Ty będziesz odpowiedzialny za to, aby te elementy zostały wycięte i trafiły na paletę, wykończone i gotowe do wysyłki lub do użytku wewnętrznego. Maksymalny rozmiar blach wynosi 3 m x 1,5 m, a grubość waha się między 2 a 20 mm.

Będziesz pracować z wycinarką laserową Ermaksam.

Wymagania

  • doświadczenie jako operator lasera
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy- mile widziane

Oferujemy

  • Stałą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (netto) i tygodniowy system wypłat ( w każdą środę),
  • Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (Stichting Normering Flexwonen),
  • Bezpłatny transport z adresu zamieszkania do pracy lub zwrot kosztów dojazdu,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Opiekę koordynatora na miejscu.

Dane osobowe

List motywacyjny

Dane kontaktowe

CV

Nie znalazłeś poszukiwanego wakatu?